Mistrzostwa WKS Śląsk Wrocław

Będzie tłok

Jedno jest pewne – jeżeli nikt w ostatniej chwili nie nawali, to do Ostrowa wykorzystamy komplet biletów i zaliczymy najliczniejszy wyjazd w naszej historii. Zostało dosłownie kilka sztuk wolnych, wobec czego mały komunikat – nie przyjmujemy już zamówień na same bilety – jedynie na transport razem z nami autokarem.

Możliwe, że będzie konieczna drobna selekcja, ewentualnie może decydować kolejność zgłoszeń. Parę osób może spodziewać się, że trafi na listę rezerwową.

Zdesperowani mogą spróbować pojechać w ciemno, licząc że ktoś nie przyjdzie na zbiórkę, albo spróbować kupić bilet na miejscu. Zgłoszenia wysyłamy standardowo na adres kontakt małpa kosynierzy.info

edit

O godzinie 13 zebraliśmy komplet zamówień. Każde nowe zamówienie wyląduje na liście rezerwowej na wypadek, gdyby zwolniły się miejsca.

4 Responses to “Będzie tłok”


 1. 1 J

  Rozumiem, że kto zaklepał miejsce w autokarze jedzie na 100%?

 2. 2 Masala

  Dobrze rozumiesz, aczkolwiek pula biletów właśnie się zapełniła.

  Zawsze można zaryzykować i pojechać z nastawieniem kupna biletu na miejscu, choć sami będziemy próbowali zorganizować jeszcze trochę biletów przed wyjazdem, dlatego wszyscy chętni nadal proszeni są o zgłaszanie się na w/w adres mailowy, jednak na tą chwilę znajdą się oni na liście rezerwowej.

  O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

 3. 3 J

  Na chwilę obecną jaką liczbą jedziemy?

 4. 4 Masala

  Przekonasz się na zbiórce ;)

 1. 1 Cudowne dwanaście miesięcy at kosynierzy.info

Leave a Reply