Mistrzostwa WKS Śląsk Wrocław

Za dużo zer

starogardAż wstyd liczyć, ile już zer wyjazdowych w tym sezonie zaliczyliśmy. Kolejne dojdzie jutro – w Starogardzie Gdańskim. Wstyd tym większy, że Starogard kojarzy nam się pozytywnie – nasz pierwszy autokarowy wyjazd w historii, raczej ciepłe przyjęcie przez miejscowych, no i genialne anegdoty. Jak ta z W. w roli głównej, kiedy do plecaka spakował kąpielówki, święcie przekonany, że skoro “Gdański”, to musi być nad morzem…

Pipidówy

Ktoś nas pytał, dlaczego w tym roku nie jeździmy, skoro w poprzednich latach odwiedzaliśmy nawet najmniejsze i najbardziej odległe punkty na koszykarskiej mapie. Powód jest bardzo prosty – tamte wyjazdy były w większości bardzo skromne, w 5-10 osób. Uznaliśmy przed sezonem, że w realiach ekstraklasy takie jeżdżenie mija się z celem i należy skupić siły na większe wycieczki. Nikt się jednak chyba nie spodziewał, że efekt będzie taki, jaki jest – w połowie sezonu tylko jeden wyjazd zaliczony.

Poprawić bilans

słupsk26. stycznia (niedziela) gramy w Słupsku. Daliśmy ciała już zbyt wiele razy, żeby położyć się po raz kolejny. Zapraszamy zatem do wspólnej wycieczki. Koszt zależeć będzie jak zwykle od liczby osób, które z nami pojadą. Zgorzelec przy pełnym autokarze kosztował nas 45 zł na głowę (z biletem na mecz). Do Słupska kwota nie powinna zatem przekroczyć 100 zł. Zapisy, jak zawsze, pod adresem kontakt@kosynierzy.info albo bezpośrednio na naszym sektorze.

Grają młodzi

Tymczasem już jutro Śląsk podejmuje Sudety Jelenia Góra w drugiej lidze o godzinie 18:00. Nasz narybek sprawuje się w tym sezonie bardzo przyzwoicie i póki co z bilansem 6-7 zajmuje 8. miejsce w tabeli. Skoro nie jedziemy do Starogardu, naturalnym powinno być zameldowanie się na Mieszczańskiej i wsparcie chłopaków gardłami. Zapraszamy, wstęp na mecz wolny.

4 Responses to “Za dużo zer”


 1. 1 Kali

  Nie martwcie się chłopcy będę Was godnie reprezentował;-) Ostatnio zdałem sobie sprawę, że mam więcej wyjazdów od Was, więc mi się będą należeć czekoladki, czy co tam dajecie za największą liczbę wyjazdów:-)

 2. 2 SilesiaWratislavia

  Co za logika, wg. Was lepiej zaliczać 0 wyjazdowe niż pojechać na wyjazd w parę osób? DRAMAT W CHUJ!

 3. 3 sZ

  Lepiej zaliczyć 0 wyjazdowe niż w parę osób się wybrać na wyjazd? Ciekawa logika fanatyka. Zresztą jeśli się nie mylę najlepsze wyjazdy są w parę osób? Na szlaku wyjazdowym obecnie jest żenada, a Włocławek to już w ogóle kompromitacja. Zresztą jeśli macie problem z liczbami, to nie warto zachęcić “januszy” na wyjazd? Czy w innych klubach tylko kibice z jednej grupy jadą? A tu zero informacji czy jakiś wyjazd jest, gdzie można się na bilet zapisać.

 4. 4 b.s. z przyczajki

  @sZ
  Ktoś chce pojechać, to podejdzie na sektor i się zapyta czy jest wyjazd. Albo nawet napisze e-mailowo.
  Ze zbyt dużą liczbą “januszy” mamy nie najlepsze doświadczenia.

Leave a Reply