Mistrzostwa WKS Śląsk Wrocław

Z Albą w sobotę

Mówisz Alba myślisz Berlin. W sobotę nie przyjedzie jednak 8-krotny mistrz Niemiec, ale ósmy obecnie zespół II ligi grupy BAlba Chorzów. Chorzowianie z bilansem dwóch zwycięstw i jednej porażki powinni postawić znacznie trudniejsze warunki niż MKS Skierniewice tydzień temu.

Po przeciwnej stronie barykady zagra m.in. Piotr Magdziarz, wychowanek Śląska… na spotkanie z którym cieszą się uczestnicy ostatniego wyjazdu z minionego sezonu. W sobotę w Kosynierce powinna panować wesoła atmosfera.

Bilety w cenach standardowych – 10-14 zł normalne, 7-10 ulgowe. Sugerujemy, by nie zwlekać z zakupem biletu do ostatniej chwili – tydzień temu część osób dostała się na mecz długo po pierwszym gwizdku. Kolejka przed kasą niesamowicie urosła dosłownie na minuty przed meczem.

Ponadto klub przygotował kolejną niespodziankę – tym razem by uczcić 10. rocznicę pamiętnego zwycięstwa na otwarcie Euroligi we Wrocławiu. Każdy kto przyjdzie do klubu z biletem na tamto spotkanie otrzyma wejściówkę na sobotni pojedynek z Albą Chorzów. Szczegóły na stronie wks-slask.pl

4 Responses to “Z Albą w sobotę”


 1. 1 mima

  a o co chodzi z Magdziarzem i wyjazdem z poprzedniego sezonu ?:)

 2. 2 yanoo

  Biedny trafił na nas w drodze powrotnej ;)

 3. 3 mima

  i coś się działo?

 4. 4 drughi

  To było już po mistrzostwie U20, ostatnim meczu sezonu 2 ligi, wszyscy wracali w bardzo dobrych humorach. A Piotrek usiadł w epicentrum dobrego humoru ;)

Leave a Reply