Mistrzostwa WKS Śląsk Wrocław

Została doba

fot. foto.ziolo.eu

W

24 godziny do meczu. Ostatnie przymiarki, testy i próby. Nie wszystkie nasze pomysły zostaną zrealizowane, ale nikt kto przyjdzie jutro do Kosynierki nie powinien żałować spędzonego czasu. Gorąca atmosfera gwarantowana.

K

Przypominamy, by ubrać się na zielono. To nasz kolor, kolor Śląska Wrocław. Kosynierka chyba nigdy nie przeżyła prawdziwego “zazielenienia”, czas najwyższy to naprawić. Jeżeli chcesz pasować do otoczenia, nie wychodź na mecz bez zielonego ubioru!

S

Jak było w dotychczasowych starciach przypominają 3sekundy. Balon oczekiwań został już napompowany do tego stopnia, że… już zastanawiam się jak będzie wyglądał rewanż w hali WKK.

Wcześniej jednak czekać nas będzie równie gorący wyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie 6 stycznia zagramy pierwszy mecz rundy rewanżowej. Tak się dziwnie składa, że w międzyczasie we Wrocławiu Śląsk nie zagra już żadnego pojedynku. Wobec tego, chętni na wyjazd będą mogli zapisać się u nas już jutro.

2 Responses to “Została doba”


  1. 1 Słoń

    Witam,

    Kiedy można się spodziewać relacji z derbów? Chętnie podzieliłbym się własnymi wrażeniami i przemyśleniami w odniesieniu do umieszczonej uczciwej oceny działań/spostrzeżeń Kosynierów z niedzielnego popołudnia.

  2. 2 yanoo

    Wkrótce. Cierpliwości.

Leave a Reply