Ostatni pierwszymi

Alba wygrała w Jaworznie, co oznacza – przy naszym ewentualnym zwycięstwie w sobotę – że w pierwszej rundzie play off zagramy przeciwko GTK Gliwice. Tak się złożyło, że sobotnim rywalem trójkolorowych będą właśnie gliwiczanie.

W sobotę do Kosynierki wpaść jednak warto nie tylko po to, żeby poobserwować prawdopodobnego rywala w ćwierćfinale. Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają, że będzie to najbardziej “młodzieżowy” mecz w wykonaniu Śląska w tym sezonie – swoje szanse powinni dostać Aleksander Raczek, Maks Kulon, Wojciech Leszczyński, Tomasz Bodziński, a może nawet Kacper Kowalski – czyli piątka ubiegłorocznych Mistrzów Polski do lat 20, którzy na co dzień grają mało albo wcale. Stęsknieni za oglądaniem młodszej części naszego składu powinni być usatysfakcjonowani.

Na kolejny mecz będziemy musieli czekać półtorej tygodnia – początek ćwierćfinałów w środę, 11. kwietnia.

Przypominamy o zielonych koszulkach i możliwości wspierania Wojskowych razem z nami – bilety niezmiennie po 5 PLN.

4 thoughts on “Ostatni pierwszymi”

  1. Hmm, a nie z Alstomem Kraków?, który będzie grał z Ostrowem, więc pewnie przegra. Wtedy chyba oni będą mieć 8. pozycję w tabeli.

  2. Właśnie nie wiem co jest ważniejsze – w bezpośrednim starciu jest +7 dla krakowian, więc skończyliby na siódmym. No, chyba że ważniejsze są małe punkty, niż bezpośrednie pojedynki.

  3. “Jeżeli dwie drużyny mają równą liczbę punktów, to o kolejności miejsc decyduje(ą) wynik(i)
    meczu(ów) pomiędzy tymi dwiema drużynami.”

    Więc jednak masz rację ;) Spotkamy się znowu z GTK.

Leave a Reply

Your email address will not be published.