Utrzymać dobre tempo

Nietypowo, bo w niedzielę, przyjdzie nam stoczyć kolejny pojedynek w ramach rozgrywek o mistrzostwo 1. ligi mężczyzn. Rywalem Trójkolorowych będzie SKK Siedlce, klub… zupełnie nam nieznany, podobnie jak i większość zawodników naszego najbliższego rywala. Nie znaczy to jednak, że w niedzielne popołudnie w Kosynierce będzie wiało nudą.

Rywalizacja Zastalowców

Największym podtekstem tego meczu będzie bezpośrednia rywalizacja zawodników, którzy razem wywalczyli awans do ekstraklasy z Zastalem Zielona Góra w 2010 roku – Marcina Fliegera i Marcina Chodkiewicza, bohatera naszego ulubionego wywiadu. Do znanych nazwisk należy dołożyć przede wszystkim Adriana Czerwonkę, który świetnie wykorzystuje na pierwszoligowych parkietach doświadczenie zebrane przez lata w ekstraklasie. Co mniej zorientowanych mylić może obecność na parkiecie K. Sulimy. Tyle, że nie Krzysztofa, a Kamila.

SKK Siedlce to młody zespół, ze wsparciem kilku doświadczonych zawodników, można się zatem spodziewać zażartej walki do samego końca. O 14:30 derby Dolnego Śląska na Pilczycach, o 18:00 deser w Kosynierce. Zapowiada się zatem znakomita niedziela ze Śląskiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.