Nadchodzi czas pożegnań

polfinalLublin zdobyty. Skromnie, bo w 10 osób, z błaznami, klaunami do wynajęcia i kiepską nawigacją… ale to już za nami. Czas na podniesienie poprzeczki w półfinale o Mistrzostwo Pierwszej Ligi Mężczyzn.

Ojciec Dyrektor

Nasz najbliższy rywal, SIDEn Toruń, należy do czołówki ligi. Gdyby nie EuGeniusz na ławce, to prawdopodobnie spotkalibyśmy się dopiero w finale. Błąd udało się naprawić na tyle szybko, że zespół jest dziś wystarczająco groźny, by ze Śląskiem o ten finał powalczyć. Nieco ponad miesiąc temu torunianie postawili nam wysoko poprzeczkę, teraz może być jeszcze trudniej. Dlatego nie ma co kalkulować, tylko wszyscy do Kosynierki zdzierać gardła za Wojskowych.

Ta ostatnia niedziela…

Przebój Mieczysława Fogga jak ulał może pasować do niedzielnego meczu numer dwa. Zakładając wariant optymistyczny, że mecz numer pięć nie będzie potrzebny, to 21. kwietnia rozstaniemy się z Kosynierką, w której przyszło nam spędzić ostatnie pięć lat wspierając pierwszą drużynę WKS-u. Finały mamy grać już w Orbicie.

Wszyscy co chcą wesprzeć Śląsk i godnie pożegnać świątynię, zapraszamy oczywiście do naszego sektora – po bilety można się zgłaszać pod adresem [email protected]

8 thoughts on “Nadchodzi czas pożegnań”

  1. Nie rozstaniecie się, bo Śląsk przegra z Toruniem i w przyszłym roku znowu będziecie wspierać zespół w rozgrywkach pierwszoligowych.

  2. Należałoby wtedy powiedzieć sobie ” no trudno” i zacząć zbierać ludzi na wyjazd do Przemyśla czy Krosna :)

  3. Żartowałem – nawet w przypadku przegranej, nie wierzę, ze zespół zostanie w tej lidze. Kupia dziką kartę, bo za dużo pieniędzy już w to włożyli, żeby odpuścić projekt. Tylko co wtedy zrobicie? Czy dalej będziecie przystawać przy “awansie sportowym” i bojkotowac mecze, dopuszczając tym samym ekipę typu “Trójkolorowi” do prowadzenia dopingu?

  4. Jeśli chodzi o mnie, na pewno się nie przeliczysz. Natomiast nie chcę się wypowiadać za innych.

Leave a Reply

Your email address will not be published.