Było pier***nięcie

kosynierkaCiężko być obiektywnym, kiedy kibicuje się w amoku jednej ze stron, ale w trakcie meczu torunianie mieli nieprawdopodobne pretensje do pracy “sprawiedliwych” – czy słusznie, ciężko mi ocenić. Sędziowanie jednak nie zmienia faktu, że Śląsk do przerwy rzucił rywala na deski najbrutalniej jak się dało – 63:18 na tablicy to bardzo rzadki widok, może poza rozgrywkami juniorskimi.

Fantastyczna zabawa na trybunach, fantastyczny wynik na parkiecie. Kosynierka, po pięciu niesamowitych latach, pożegnana jak należy.

Zdobyć Toruń

W sobotę, 27. kwietnia, o godzinie 17:30 Śląsk wybiegnie na parkiet, by zakończyć półfinałową rywalizację wynikiem 3:0. Nie może nas tam oczywiście zabraknąć. Chętni, by do naszej eskapady dołączyć mogą się zgłaszać pod adresem [email protected]

Ci, którzy byli w Prudniku, czy Ostrowie rok temu wiedzą, że warto.

9 thoughts on “Było pier***nięcie”

  1. Na 90% procent tak będzie, takze nie ma co sie łudzić… nie wiem, czy to bedzie piłka, ale na klasyczny herb nie ma szans…

  2. Spokojnie, spokojnie , po kolei . Najwazniejszy w tej chwili jest awans sportowy :) Reszta pózniej, a teraz szykowac się do Torunia proszę :)

  3. Przecież ten gościu pisze specjalnie po to, żeby siać ferment. Ignorujcie tego pokroju wpisy, a nie łykacie jak pelikany takie prowokacje.

  4. Korn, nie sieje fermentu niestety. Powiedzmy, ze mam takie informacje od ludzi blisko związanych z klubem, o tym się mówi w tym środowisku. Piłkarski Śląsk się na herb nie zgadza i tyle.

Leave a Reply

Your email address will not be published.