Nie tłumaczcie się

555439_464151643645514_1157762539_nDo ligi pozostał niecały miesiąc. To mało, a jeśli porównać z pięcioletnim okresem spędzonym w niebycie (żeby nie powiedzieć odbycie) to tyle co nic. Z tej okazji mała wskazówka dla wszystkich tych, którzy niespecjalnie kontaktują, co się w tym okresie działo w Śląsku.

Poprzedni sezon, szczególnie mecz z Anwilem w Orbicie, dał namiastkę zjawiska, którego możemy się spodziewać w zwiększonej dawce w zbliżającym się sezonie. Masę powrotów. I tłumaczeń:

– nie miałem czasu

– nie wiedziałem

– za daleko do hali

– zupa była za słona

– mama mnie nie kocha

– samochód mi się popsuł

– itd, itp

Z okazji takich powrotów nie będzie ani strzelającego szampana, ani – czego się pewnie niektórzy obawiają – rozdzierania szat. Dlatego nie tłumaczcie się. Nikt tego nie chce słuchać, nikogo to nie obchodzi.

Odnajdźcie swoje miejsce w szeregu i róbcie to co my.

Cieszcie się Śląskiem.

7 thoughts on “Nie tłumaczcie się”

 1. Pytanko. Czy koszulka Łopatki zawiśnie obok “9” podczas turnieju 5 i 6 października? Okoliczności na to wskazują (odpowiednia okazja, obecność samego Łopatki, wolna “11” w nadchodzącym sezonie), ale może ktoś potwierdzić, czy to tajemnica, która ma być trzymana do końca?

 2. Czy będzie organizowany jakiś doping i jak tak to na jakim sektorze?

  Oraz pytanie o podobnej tematyce. Czy doping w następnym sezonie także będzie wyglądał tak jak w II i I lidze? Czy może wrócą czasy dopingu który zsynchronizowany jest z wydarzeniami na boisku? Zwykłe pytanie bez żadnych prowokacji itp. pozdrawiam

 3. @Speed08_ , odnośnie do turnieju który odbędzie się w dniach 5-6 października – prawdopodobnie będzie organizowany doping. Na jakim sektorze? Zapraszamy na lewy balkon ;)

  Pytasz o doping podczas rozgrywek ligowych. Doping będzie taki jaki tworzyliśmy na przestrzeni ostatnich 10 lat. Ogólne przemyślenia na temat dopingu w PLK/TBL/Ekstralidze pojawią się we wpisie na początku przyszłego tygodnia.

 4. Speed08_

  Jeśli masz konstruktywne uwagi i chcesz mieć wpływ na doping w czasie meczu – nie ma prostszej drogi niż opłata składki i dołączenie do nas na sektorze :) wbrew pozorom nie gryziemy, a wśród nas znajdują się ludzie z różnymi poglądami min.na doping. A przygodę najlepiej zacząć od wyjazdu ;)

 5. Mam pytanie odnośnie czysto technicznej strony. Od dłuższego czasu regularnie chodzę na piłkarski Śląsk Wrocław, chciałabym spróbować też meczu koszykówki, a więc muszę kupić bilet, tylko – na którym sektorze jest prowadzony doping? Przepraszam za tak trywialne pytanie, ale nie chcę zaliczyć za pierwszym razem wtopy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.