Daj głos

kicice-anwil-wloclawekRatlerki z Włocławka coraz głośniej szczekają w komentarzach. Preferujemy merytoryczne dyskusje, więc niestety trzeba było sięgnąć po miotłę i wyczyścić zalegający syf.

Co ciekawe, Anwil zrobił się wyszczekany na cześć swojego… drugiego w historii H1 (grupa odpowiadająca za doping w Hali wiceMisiów) wyjazdu do Wrocławia (chodzą słuchy o trzech autokarach). W obliczu tak rzadkich wycieczek nie wypada się więc dziwić poziomu ekscytacji nad Wisłą. Z drugiej strony – możemy poczuć się wyróżnieni. Widać, że niektórzy bardzo za nami tęsknili.

Jakiś czas temu, przebierańcy z Krasnalem w tle, podejmowali Anwil (bez kibiców gości) w bardzo, nazwijmy, neutralnej atmosferze. Do tego stopnia, że niektórzy nawet ogłosili koniec tzw. “Świętej Wojny”.

Panie i Panowie – to nie koniec. Tak naprawdę, to dopiero początek.

6 thoughts on “Daj głos”

  1. Ratlerkow co raz więcej. Oby hala dopisała ale wątpię aby tak się nie stało, Rumunia budzi w każdym negatywne emocje… Do zobaczenia na orbicie.

  2. Tak samo jak PODOBNO H1 przyjeżdża trzema autokarami, tak samo jak PODOBNO będzie ich łącznie 190 osób, tak samo jak PODOBNO sprzedana dotychczas 93 karnety.

    Wszystko to są przypuszczenia, jak będzie – przekonamy się w sobotę.

  3. Na ich FB według tego co piszą faktycznie wpadają na 3 autobusy ale to dobrze, bo ich odpowiednio przywitamy :)

  4. Autokar autokarowi nie równy. Są takie na 42 osoby, a są i na 54.
    Tak czy owak H1 przyjedzie w większej liczbie niż podczas swojej poprzedniej wizyty.

  5. Według googla kiedyś były busy (te takie 15 osobowe) z włocławka do Wrocławia :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.