Jest afera

Screenshot from 2013-10-16 14:40:52Relacja z inauguracji powstaje w bólach, ale jeszcze dziś powinna ujrzeć światło dzienne. W tak zwanym międzyczasie pora chyba wyjaśnić największą aferę pomeczową, której rozmiary – delikatnie mówiąc – są zaskakujące.

W trakcie spotkania z naszego sektora wyskoczył znany znak “zakaz pedałowania” z ludzikami w barwach Stali Ostrów i Anwilu Włocławek. Był to prezent dla wspierających się ekip, które najwyraźniej na tym meczu przypieczętowały zgodę między sobą, a od których to ekip zawsze możemy liczyć na koncert hitu co to cała Polska robi ze Śląskiem. Niezorientowanym podpowiadamy, że słowo zaczyna się na literę J i wygląda jak czynność zawarta na skromnym transparencie.

Dlaczego zrobiła się z tego wielka afera z homofobią w tle? Nie mamy pojęcia. Może to brak szarych komórek, może nieznajomość barw klubowych, może przewrażliwienie. Ale oczami wyobraźni już widzę, jak ukryte dno hasła Chcecie Posłuchać Jak Śpiewamy zostaje odebrane jako propagowanie równouprawnienia i ktoś zaskarża ligę za karanie hasła finansowo. Coraz bliżej nam takiego absurdu.

6 thoughts on “Jest afera”

 1. Bo bydło robicie i tyle. Zawsze zaczepki ze strony Śląka były śmieszne i inteligentne a ten transparent jest po prostu prymitywny. Role się odwróciły to Anwil obraża z klasą.

 2. “to Anwil obraża z klasą”
  Oj, pojęcie “klasa” jest jednak względne :).
  Mógłby Pan podsunąć definicję, z której korzystał przy formułowaniu powyższego wywodu?
  Zresztą, chyba po raz wtóry nie chcę posłuchać, jak Pan śpiewa ;)…

 3. @mtdk

  Dobrze pamiętam że jesteś skurwysynem z natury ? Dobrze.

  Anwil obraża z klasą. Zaczepki ze strony Śląska były śmieszne i inteligentne.

  Nie dość że jesteś skurwysynem to kompletnym debilem i idiotą.

  “Banda Rumunuów” to jest śmieszne a “Cała Polska j..bie Śląska” jest z klasą.

  Moja osobista sugestia do Ciebie jest taka, odłóż klawiature, weź do ręki łopatkę i wiaderko a następnie płyń do piaskownicy zbierać gówienka po psach. Bo ilekrość widzę Twój wpis mam wrażenie że wdepnąłem w gówno.

 4. uwaga, uwaga robert będzie interweniował! wywalą was “faszystów i kiboli” z hali.

 5. niech wywala huliganow
  ale niech zostawia ultrasow!
  tylko uwazac trzeba bo oni teraz trzymaja razem

Leave a Reply

Your email address will not be published.