Za dużo zer

starogardAż wstyd liczyć, ile już zer wyjazdowych w tym sezonie zaliczyliśmy. Kolejne dojdzie jutro – w Starogardzie Gdańskim. Wstyd tym większy, że Starogard kojarzy nam się pozytywnie – nasz pierwszy autokarowy wyjazd w historii, raczej ciepłe przyjęcie przez miejscowych, no i genialne anegdoty. Jak ta z W. w roli głównej, kiedy do plecaka spakował kąpielówki, święcie przekonany, że skoro “Gdański”, to musi być nad morzem…

Pipidówy

Ktoś nas pytał, dlaczego w tym roku nie jeździmy, skoro w poprzednich latach odwiedzaliśmy nawet najmniejsze i najbardziej odległe punkty na koszykarskiej mapie. Powód jest bardzo prosty – tamte wyjazdy były w większości bardzo skromne, w 5-10 osób. Uznaliśmy przed sezonem, że w realiach ekstraklasy takie jeżdżenie mija się z celem i należy skupić siły na większe wycieczki. Nikt się jednak chyba nie spodziewał, że efekt będzie taki, jaki jest – w połowie sezonu tylko jeden wyjazd zaliczony.

Poprawić bilans

słupsk26. stycznia (niedziela) gramy w Słupsku. Daliśmy ciała już zbyt wiele razy, żeby położyć się po raz kolejny. Zapraszamy zatem do wspólnej wycieczki. Koszt zależeć będzie jak zwykle od liczby osób, które z nami pojadą. Zgorzelec przy pełnym autokarze kosztował nas 45 zł na głowę (z biletem na mecz). Do Słupska kwota nie powinna zatem przekroczyć 100 zł. Zapisy, jak zawsze, pod adresem [email protected] albo bezpośrednio na naszym sektorze.

Grają młodzi

Tymczasem już jutro Śląsk podejmuje Sudety Jelenia Góra w drugiej lidze o godzinie 18:00. Nasz narybek sprawuje się w tym sezonie bardzo przyzwoicie i póki co z bilansem 6-7 zajmuje 8. miejsce w tabeli. Skoro nie jedziemy do Starogardu, naturalnym powinno być zameldowanie się na Mieszczańskiej i wsparcie chłopaków gardłami. Zapraszamy, wstęp na mecz wolny.

4 thoughts on “Za dużo zer”

  1. Nie martwcie się chłopcy będę Was godnie reprezentował;-) Ostatnio zdałem sobie sprawę, że mam więcej wyjazdów od Was, więc mi się będą należeć czekoladki, czy co tam dajecie za największą liczbę wyjazdów:-)

  2. Co za logika, wg. Was lepiej zaliczać 0 wyjazdowe niż pojechać na wyjazd w parę osób? DRAMAT W CHUJ!

  3. Lepiej zaliczyć 0 wyjazdowe niż w parę osób się wybrać na wyjazd? Ciekawa logika fanatyka. Zresztą jeśli się nie mylę najlepsze wyjazdy są w parę osób? Na szlaku wyjazdowym obecnie jest żenada, a Włocławek to już w ogóle kompromitacja. Zresztą jeśli macie problem z liczbami, to nie warto zachęcić “januszy” na wyjazd? Czy w innych klubach tylko kibice z jednej grupy jadą? A tu zero informacji czy jakiś wyjazd jest, gdzie można się na bilet zapisać.

  4. @sZ
    Ktoś chce pojechać, to podejdzie na sektor i się zapyta czy jest wyjazd. Albo nawet napisze e-mailowo.
    Ze zbyt dużą liczbą “januszy” mamy nie najlepsze doświadczenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.